Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3 4
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 76-79
5 6 7 8 9 10
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
11
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 80-83
12 13 14 15 16
Letní kino v Žiželicích
17 18
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 84-87
19 20 21 22 23 24
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
25
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 88-91
26 27
Upozornění na plánovanou odstávku elektřiny v obcích Hořetice, Stroupeč a Přívlaky
28 29 30 31
Maškarní pohádková sobota ve Stroupči
1
Výlet do Karlových Varů - nutné se přihlásit

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky v obci > Tělovýchovná jednota Žiželice, z.s. > Okresní přebor okres Louny - podzimní část 2020

Okresní přebor okres Louny - podzimní část 2020



Okresní přebor - okres Louny

Podzimní část 2020

 1.

TJ Žiželice

Kozly

 1  :  3

So 22.8.2020, 10.15

 2.

TJ Žiželice

Dobroměřice B

 4  :  3

So 29.8.2020, 10.15

 3

Pátek

TJ Žiželice

 1  .  4

So 5.9.2020, 17.00

 4.

TJ Žiželice

Buškovice

 1  :  7

So 12.9.2020, 10.15

 5.

Černčice

TJ Žiželice

 7 .  3

So 19.9.2020    

 6.

TJ Žiželice

Tuchořice

 4  : 0

So 26.9.2020, 10.15

 7.

FK Výškov

TJ Žiželice

 6  :  2

So 3.10.2020     

 8.

TJ Žiželice

Libčeves

 6  .  0

So  10.10.2020, 10.15

 9.

Postoloprty

TJ Žiželice

  

So 17.10.2020     

10.

TJ Žiželice

Havran Kryry

 

So 24.10.2020, 10.15

11.

Citoliby

TJ Žiželice

 

So. 31.10.2020   

12

TJ Žiželice

Vrbno nad Lesy

  

So  7.11.2020, 10.15

13.

Peruc

TJ Žiželice

 

So 14.11.2020

 

Celková tabulka 2020

 

 

Body

Počet zápasů

1.

TJ Baník Buškovice

20

8

2.

FK Kozly

19

8

3.

SK Ćernčice

18

7

4.

FK Výškov

16

8

5.

Sokol Tuchořice

15

8

6.

TJ  Ziželice

12

8

7.

FK Dobroměřice

10

7

8.

SK Citoliby

10

8

9.

SK Havran Kryry

10

7

10.

FK Postoloprty

6

7

11.

SK AC Libčeves

6

7

12.

TJ Vrbno nad Lesy

4

7

13.

FK Peruc

3

6

14.

TJ Sokol Pátek

2

7