Prodej račetické cibule - u bývalé firmy KOVO - nutné objednat
Posezení s harmonikou
Posezení s harmonikou - zhodnocení akce
1 2
Sběrné místo - otevřeno
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 120-123
Umístění tubusů s reflexními samolepkami pro chodce
5 6 7 8
Prodej slepic z Červeného Hrádku v Hořeticích a v Žiželicích u bývalé firmy Kovo
9 10
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 124-127
Setkání se zastupiteli - Hořetice a Žiželice
Svoz komunálního, nebezpečného odpadu a elektroodpadu 16.10.2021
Dýňové tvoření - akce Okrašlovacího spolku
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 128-131
Setkání se zastupiteli - Hořetice a Žiželice - ZMĚNA TERMÍNU!!!
Podzimní tvoření a lampionový průvod ve Stroupči

Úvod > Aktuality > Vyhodnocení třídění do barevných pytlů a losování výherců

Vyhodnocení třídění do barevných pytlů a losování výherců

Datum konání:
20.1.2021

Ve středu 20. ledna 2021 bylo součástí programu schůze Zastupitelstva obce Žiželice vyhodnocení svozu pytlů s tříděným odpadem za rok 2020. Nejednalo se o celý rok, protože první svoz byl až 21. 4. 2020. Každý plný odevzdaný pytel a každá plná nádoba s použitým tukem či domácím olejem o objemu minimálně 1,5 l dostala svoje číslo a byla zaevidovaná do soutěže o losování jedné z 10 poukázek v hodnotě 500,- Kč.

Paní Marie Bártová ml., která pytle s odpadem každou druhou sobotu sváží, zajistila vylosování lístků, starostka obce pak podle těchto čísel četla ze seznamu jména jednotlivých občanů. Všem výhercům GRATULUJEME – poukázka jim bude doručena nejpozději do konce měsíce ledna.

Nejen 10 vylosovaných, ale každá domácnost, která se do třídění zapojila, bude odměněna taškou s logem obce. Ti, kterých se to týká, najdou odměnu ve svých schránkách.

foto taška.jpg

A teď krátké shrnutí. Za rok 2020 jsme v našich obcích vytřídili:

tabulka počet pytlů s tříděným odpadem

Pevně věříme, že ačkoli jste nebyli vylosování, budete i nadále pokračovat ve třídění, jehož smyslem je snižování objemu odpadu v nádobách na komunální odpad, kterého svoz je rok od roku dražší.

DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE