Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3
Dětský den Stroupeč
4
5 6 7 8 9 10
Pozvánka - Sobotní karetní turnaj v PRŠÍ
11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ukliďme Česko - Hořetice - slovo organizátora

Ukliďme Česko - Hořetice - slovo organizátoraDatum konání:
2.4.2022

Postupně na stránkách naší obce zveřejníme krátké shrnutí akce Ukliďme Česko z každé naší obce.

Jako první - Hořetice:

 

"Ačkoli se někteří nemohli zúčastnit, i letos jsme se sešli v hojném počtu - bylo nás celkem 21. Úklid jsme prováděli křížem krážem po celé vesnici rozdělení do několika skupin. Po pár hodinách úklidu v obci jsme se sešli u skupinky, která se statečně snažila likvidovat černou skládku směrem na Vysočany. Ta se každým rokem zvětšuje. Na naši žádost obec zajistila spolupráci s SDH Žiželice a tak nám velitel JSDH k tomuto místu přistavil kontejner. Ten jsme zcela naplnili dvakrát odpadem ze skládky, potřetí se naplnil odpadem, který jsme posbírali po vsi.

Akci jsme ukončili přibližně po třech hodinách, kdy jsme si s chutí rozdali obcí zajištěné občerstvení.

Všem zúčastněným patří veliké DÍKY."

Za Osadní výbor Hořetice předsedkyně Simona Mangová.

 

Text a foto: Simona Mangová

Více fotografií ve fotogalerii.

         ukliďme Hořetice     ukliďme Hořetice

         ukliďme Hořetice     ukliďme Hořetice