Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pohádková sobota ve Stroupči - zhodnocení akce

Pohádková sobota ve Stroupči - zhodnocení akceDatum konání:
31.7.2021

V sobotu 31. července 2021 se za podpory obce Žiželice uskutečnila maškarní pohádková akce pro všechny věkové generace.

Pojďte s námi za pohádkou, projdeme se pamětí..…“ - s touto znělkou bylo zahájeno pohádkové a maškarní soutěžení, zábava a veselí. Potkat jste se mohli s nešikovnými parťáky Patem a Matem, případnou první pomoc soutěžícím zajišťoval motýl Emanuel s lékárničkou. Maková panenka a vodník pak dohlíželi na občerstvení, organizaci a pitný režim všech zúčastněných. Červená Karkulka, taťka Šmoula, Teletubies, Káťa se Škubánkem a další krásné masky zpestřily dětem soutěžní klání na stanovištích. Akcí provázela víla Amálka, která si i zatančila s malými vílami, princeznami a tanečnicemi.

Velcí i malí soutěžili, užívali si pěnu od SDH Žiželice a SDH Libočany, hopsadlo, pochutnali si na výborných dortech od paní Moniky Maškové ze Žiželic, opekli si buřtíky nebo ochutnávali grilovaná kuřátka. Celé odpoledne a večer se přítomní občerstvovali v kiosku u klubovny, která se proměnila ve vodnickou tůňku i s jezírkem a přírodními dekoracemi. A kdo jiný by točil pivo, než vodník….

Celá veselá sobota pak byla zakončena večerním ohňostrojem. Nechyběly ani ceny pro soutěžící - menší dostali balíčky s odměnami a sladkostmi, velcí pak známé frkačky za kačky, jojo a další vtipné ceny.

Děkujeme členům osadního výboru Stroupeč, SDH Žiželice a SDH Libočany, paní Monice Maškové, sponzorům a všem dobrovolníkům, kteří pomohli akci zorganizovat a připravit. Dále děkujeme také všem, kteří dorazili a rozhodli se vstoupit na chvíli do dětských let.

Text a foto: Lenka Mangová Mottlová

Více fotografií ve fotogalerii a na odkazu ZDE

pohádková sobota stroupeč.jpg