Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Loučení s prázdninami v Hořeticích - zhodnocení akce

Loučení s prázdninami v Hořeticích - zhodnocení akceDatum konání:
27.8.2022

Sobotní loučení s prázdninami v Hořeticích bylo vymodlené. Odpoledne začalo strašně pršet. Všichni jsme si vroucně přáli, ať to do začátku akce ustane. Nakonec se tak stalo. Začátek byl plánovaný na půl třetí, ale my jsme vyčkali do úplného ustání deště, a začali jsme až těsně před půl čtvrtou. A dobře jsme udělali.

Vyčasilo se a teplo bylo tak akorát. Nejprve jsme dali dětem úkol, aby otiskly své dlaně na připravenou čtvrtku formátu A1 a k otisku přidaly svůj podpis. Výsledek pak necháme zalaminovat a vystavíme ho pod pergolu na dětském hřišti. Poté všechny děti, kterých bylo celkem 24, dostaly do začátku školního roku vak na záda plný školních potřeb, sladkostí a jiných drobností.

Hned na to mohly začít řádit na nafukovací skluzavce. Osadní výbor mezitím připravil výherní ceny pro dospělé. Točilo se pivo, pila se malinovka, která byla sponzorským darem od firmy Okurky s.r.o., spoustu různého ovoce darovala Lenka Fry z firmy ,,Od farmářů na Váš stůl". Všichni se skvěle bavili, ale ta pravá zábava začala v 18 hodin, kdy přijeli hasiči z Března u Chomutova. Pěnu jsme v Hořeticich měli poprvé a určitě ne naposledy. Vyřádily se nejen děti, ale i dospělí. Na závěr jsme si opekli buřty.

Krásná akce, kde se sešlo na tři desítky dospělých a přes dvě desítky dětí. Děkujeme všem sponzorům a obci Žiželice.

Za Osadní výbor Hořetice Simona Mangová a Lucie Gugala.

Text a foto: Simona Mangová

Více fotografií ve fotogalerii.

loučení s prázdninami v Hořeticích