Obec Žiželice

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 1. ročník vánočního turnaje ve stolním tenise

1. ročník vánočního turnaje ve stolním tenise



Datum konání:
8. 1. 2022

Do prvního ročníku vánočního turnaje ve stolním tenise v Žiželicích se přihlásilo celkem 9 hráčů. Zápasy se hrály průběžně a v sobotu 8. 1. 2022 došlo k
posledním dohrávkám a vyhlášení vítězů. 

Nejvyšší stupínek obsadil Josef Svoboda ze Žatce, druhé místo vybojoval Oldřich Biel a třetí Jan Blacha, oba ze Žiželic.

Všem účastníkům děkuji za krásné sportovní výkony, úžasnou atmosféru a moc se těším na další ročník.

Text a foto: H. Makuková

 

turnaj ve stolním tenise