Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Porucha na vodovodním zařízení v obci Žiželice
29 30 31 1 2 3
4 5 6
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
7
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
8
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
9
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
10
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
11
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
12
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
13
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
14
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
15
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
16
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
17
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
18
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
19
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
20
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
21
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
22
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
23
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
24
Tříkrálová sbírka v roce 2021 netradičně
25 26 27 28 29 30 31

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky > Tělovýchovná jednota Žiželice

Tělovýchovná jednota Žiželice, z.s.

IČO: 62250892

Forma: spolek

Adresa: Žiželice 78, 438 01  Žiželice

 

Okresní přebor - okres Louny

Podzimní část 2020

 1. TJ Žiželice Kozly  1  :  3 So 22.8.2020, 10.15
 2. TJ Žiželice Dobroměřice B  4  :  3 So 29.8.2020, 10.15
 3 Pátek TJ Žiželice  1  .  4 So 5.9.2020, 17.00
 4. TJ Žiželice Buškovice  1  :  7 So 12.9.2020, 10.15
 5. Černčice TJ Žiželice  7 .  3 So 19.9.2020    
 6. TJ Žiželice Tuchořice  4  : 0 So 26.9.2020, 10.15
 7. FK Výškov TJ Žiželice  6  :  2 So 3.10.2020     
 8. TJ Žiželice Libčeves  6  .  0 So  10.10.2020, 10.15
 9. Postoloprty TJ Žiželice    So 17.10.2020     
10. TJ Žiželice Havran Kryry   So 24.10.2020, 10.15
11. Citoliby TJ Žiželice   So. 31.10.2020   
12 TJ Žiželice Vrbno nad Lesy    So  7.11.2020, 10.15
13. Peruc TJ Žiželice   So 14.11.2020

 

Celková tabulka 2020

    Body Počet zápasů
1. TJ Baník Buškovice 20 8
2. FK Kozly 19 8
3. SK Ćernčice 18

7

4. FK Výškov 16 8
5. Sokol Tuchořice 15 8
6. TJ  Ziželice 12 8
7. FK Dobroměřice 10 7
8. SK Citoliby 10 8
9. SK Havran Kryry 10 7
10. FK Postoloprty 6 7
11. SK AC Libčeves 6 7
12. TJ Vrbno nad Lesy 4 7
13. FK Peruc 3 6
14. TJ Sokol Pátek 2 7