Májová lavička lásky ve Stroupči
Májová lavička lásky ve Stroupči
Soutěžní odpoledne a kácení máje v Hořeticích
Kácení máje v Žiželicích
Obecní úřad bude dne 6.6.2022 z technických důvodů uzavřen
Očkování psů
Informace o otevření několika objektů pro veřejnost v rámci akce Sraz rodáků
Sraz rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky
Sraz rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky - zhodnocení akc
Video ze Srazu rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky
Přivítání léta - akce Okrašlovacího spolku
Přivítání léta - akce Okrašlovacího spolku - poděkování
Dětský den v Žiželicích 2022
Děti vypuštěním balónků otevřely nové dětské hřiště v Žiželicích
Výlet na hrad Karlštejn a Koněpruské jeskyně dne 2.7.2022 - ZRUŠENO PRO MALÝ ZÁJEM

Úvod > Aktuality > Vyhodnocení třídění do barevných pytlů a losování výherců

Vyhodnocení třídění do barevných pytlů a losování výherců

20.1.2021

Ve středu 20. ledna 2021 bylo součástí programu schůze Zastupitelstva obce Žiželice vyhodnocení svozu pytlů s tříděným odpadem za rok 2020. Nejednalo se o celý rok, protože první svoz byl až 21. 4. 2020. Každý plný odevzdaný pytel a každá plná nádoba s použitým tukem či domácím olejem o objemu minimálně 1,5 l dostala svoje číslo a byla zaevidovaná do soutěže o losování jedné z 10 poukázek v hodnotě 500,- Kč.

Paní Marie Bártová ml., která pytle s odpadem každou druhou sobotu sváží, zajistila vylosování lístků, starostka obce pak podle těchto čísel četla ze seznamu jména jednotlivých občanů. Všem výhercům GRATULUJEME – poukázka jim bude doručena nejpozději do konce měsíce ledna.

Nejen 10 vylosovaných, ale každá domácnost, která se do třídění zapojila, bude odměněna taškou s logem obce. Ti, kterých se to týká, najdou odměnu ve svých schránkách.

foto taška.jpg

A teď krátké shrnutí. Za rok 2020 jsme v našich obcích vytřídili:

tabulka počet pytlů s tříděným odpadem

Pevně věříme, že ačkoli jste nebyli vylosování, budete i nadále pokračovat ve třídění, jehož smyslem je snižování objemu odpadu v nádobách na komunální odpad, kterého svoz je rok od roku dražší.

DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE