Májová lavička lásky ve Stroupči
Májová lavička lásky ve Stroupči
Kácení máje v Žiželicích
Soutěžní odpoledne a kácení máje v Hořeticích
Obecní úřad bude dne 6.6.2022 z technických důvodů uzavřen
Očkování psů
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
13 14 15 16 17 18
Informace o otevření několika objektů pro veřejnost v rámci akce Sraz rodáků
Sraz rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky
Sraz rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky - zhodnocení akc
20 21 22 23 24 25
Přivítání léta - akce Okrašlovacího spolku
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
Děti vypuštěním balónků otevřely nové dětské hřiště v Žiželicích
Dětský den v Žiželicích 2022
27 28 29 30 1 2
Výlet na hrad Karlštejn a Koněpruské jeskyně dne 2.7.2022 - ZRUŠENO PRO MALÝ ZÁJEM

Úvod > Aktuality > Sběrný box na použité drobné baterie a sběrné místo na použité autobaterie

Sběrný box na použité drobné baterie a sběrné místo na použité autobaterie

Datum konání:
10.2.2022

Začátkem února 2022 byl na Obecním úřadě v Žiželicích umístěn sběrný box firmy ECOBAT na odkládání použitých drobných baterií a monočlánků. Zároveň je od této doby možné odkládat i použité autobaterie na určeném místě ve sběrném dvoře.

Použité baterie, které vyhodíte například do komunálního odpadu, mohou vážně narušit životní prostředí. Po čase se z nich (na skládce, v přírodě,..) uvolňují škodlivé látky, které znečišťují půdu nebo spodní a povrchové vody.

Vyberte si jednu z praktických krabiček ECOCHEESE na sběr vybitých baterií v domácnosti, vyplňte na odkazu Ecocheese - battery recycling box - objednat Ecocheese formulář a do čtrnácti dnů Vám ji ZDARMA doručí přímo do vaší poštovní schránky.

Děkujeme, že třídíte.

ekobat