Vánoční turnaj ve stolním tenisu
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 172-175
Pohostinství Žiželice - z provozních důvodů zavřeno
Tříkrálová sbírka v roce 2022
1. ročník vánočního turnaje ve stolním tenise
Tříkrálová sbírka v roce 2022 - zhodnocení
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 176-179
Tříkrálová sbírka v roce 2022
Tříkrálová sbírka v roce 2022 - zhodnocení
Tříkrálová sbírka - možnost přispět i na Obecním úřadě v Žiželicích
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 180-183
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 184-187
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 188-191
Mše svatá v kapli v Žiželicích
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 192-193

Úvod > Aktuality > Kácení máje a sportovní odpoledne v Hořeticích

Kácení máje a sportovní odpoledne v Hořeticích

5.6.2021

V sobotu 5. 6. 2021 proběhlo v Hořeticích kácení máje spojené se sportovním odpolednem pro děti.

Předsedkyně Osadního výboru Hořetice k tomu řekla: „Na akci jsme se po takové době strašně těšili a myslím, že dopadla suprově, proto moc děkujeme všem za pomoc při organizaci a přípravách. Sešlo se nám tu na 30 dětí spolu s rodiči, prarodiči, přišli i přátelé místních, či kamarádi z vedlejší vesnice. Na děti čekaly soutěže v podobě 8 stanovišť, kde za každý splněný úkol, hru či vyluštěný hlavolam dostaly odměny a to především od sponzorů, které se podařilo sehnat nejen místním. Dále na děti čekala Cesta za pokladem, za kterým se vydaly pomocí pirátské mapy. Poklad obsahoval napěchované sáčky dobrot, ale také reklamních předmětů a hraček.

Pak došlo na samotné kácení máje, při kterém jsme zároveň odměnili 9 dětí medailemi a diplomy za řádné a úspěšné hlídání májky a to především přes noc.

Ještě jednou děkujeme sponzorům, obci a všem kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě a organizaci ❤️

Text a foto: Simona Mangová

Více fotografií ve fotogalerii.

kácení máje Hořetice  kácení máje Hořetice

kácení máje Hořetice