Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 156-159
Mikulášská nadílka v našich obcích
Tvoření Vánoc - akce Okrašlovacího spolku
Sběrné místo - otevřeno
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 160-163
Vánoční sousedské posezení ve Stroupči
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 164-167
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 168-171
Vánoční pochod - akce Okrašlovacího spolku
Vánoční mše svatá v neděli 26.12. v Žiželicích
Vánoční pochod - zhodnocení akce Okrašlovacího spolku
Vánoční turnaj ve stolním tenisu
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 172-175

Úvod > Aktuality > Divadelní představení na KD Žiželice - zhodnocení akce

Divadelní představení na KD Žiželice - zhodnocení akce

30.8.2021

Již druhým rokem jsme měli tu čest u nás přivítat divadelni spolek Opera Žatec. Po pěti dnech byly vstupenky vyprodány. O divadelní hru Večírek režiséra Jaroslava Wagnera byl velký zájem. Z důvodu nepříznivého počasí se nakonec představení muselo přesunout z přírodního prostředí Stroupče do vnitřních prostor kulturniho domu v Žiželicích. Velice nás potěšilo, že tato změna na poslední chvíli, ani termín pondělí 30. srpna, milovníky divadla neodradily. Úžasné herecké výkony a skvělé publikum v sále navodily příjemnou atmosféru.

Velké poděkování si zaslouží také zaměstnanci obce a dámy Stáňa Králiková a Markéta Balíčková, které připravily catering pro účinkující.

Děkujeme všem za krásný večer a těšíme se zase nepozději za rok ????

Text: Helena Makuková

Foto: HM, LU