Májová lavička lásky ve Stroupči
Májová lavička lásky ve Stroupči
Kácení máje v Žiželicích
Soutěžní odpoledne a kácení máje v Hořeticích
Obecní úřad bude dne 6.6.2022 z technických důvodů uzavřen
Očkování psů
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
Informace o otevření několika objektů pro veřejnost v rámci akce Sraz rodáků
Sraz rodáků, občanů a přátel obcí Žiželice, Hořetice, Stroupeč a Přívlaky
Přivítání léta - akce Okrašlovacího spolku
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
Dětský den v Žiželicích 2022

Úvod > Aktuality > Čarodějnická stezka

Čarodějnická stezka

Datum konání:
1.5.2021

V sobotu 1. května 2021 jsme v Žiželicích a ve Stroupči připravili dětem malé zpestření a místo klasického pálení čarodějnic s bohatým programem si děti s rodiči mohli projít alespoň čarodějnickou stezku. Na startu jsme jednotlivě každému předali instrukce ohledně dodržování rozestupů od ostatních soutěžících a trasu s popiskem, protože na stanovištích nikdo nebyl. Celkem pět jednoduchých úkolů zvládly všechny děti splnit na jedničku a tak na ně na konci čekal balíček s překvapením. Ve chvíli, kdy si poslední dítě vyzvedlo balíček, symbolicky jsme v obou obcích zapálili připravené čarodějnice.

Děkujeme všem, kteří i přes různá omezení dorazili, zvláště těm, kteří přišli v kostýmech. Moc nás to potěšilo a pevně věříme, že se všichni alespoň trošku pobavili.

foto: LU, Petr Marek, LMM, Markéta Balíčková, Simona Mangová

více fotografií ve fotogalerii

čarodějnice žiželice.jpg   čarodějnice hořetice 11.jpg   čarodějnice stroupeč.jpg

Žiželice                                                                 Hořetice                                                                Stroupeč