Májový čas ve Stroupči
Soutěž!!! - 4. ÚKOL
Soutěž!!! - 5. ÚKOL
Pohostinství v Žiželicích - mimořádně otevřeno v úterý 1. 6. 2021
Omezení provozu na silnici - instalace betonových bloků
Akce Okrašlovacího spolku - Dětský den ve Stroupči
Kácení máje a sportovní odpoledne v Hořeticích
Kácení máje v Hořeticích
Očkování psů proti vzteklině
Vítání občánků
Vyhodnocení obecní soutěže
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 60-63
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
Kronika na pokračování - Kronika České národní školy v Žiželicích u Žatce - strana 64-67
Pravidelný svoz pytlů s tříděným odpadem
zahájení letního provozu kiosku ve Stroupči
Dětský den v Žiželicích na hřišti

Úvod > Aktuality > Čarodějnická stezka

Čarodějnická stezka

Datum konání:
1.5.2021

V sobotu 1. května 2021 jsme v Žiželicích a ve Stroupči připravili dětem malé zpestření a místo klasického pálení čarodějnic s bohatým programem si děti s rodiči mohli projít alespoň čarodějnickou stezku. Na startu jsme jednotlivě každému předali instrukce ohledně dodržování rozestupů od ostatních soutěžících a trasu s popiskem, protože na stanovištích nikdo nebyl. Celkem pět jednoduchých úkolů zvládly všechny děti splnit na jedničku a tak na ně na konci čekal balíček s překvapením. Ve chvíli, kdy si poslední dítě vyzvedlo balíček, symbolicky jsme v obou obcích zapálili připravené čarodějnice.

Děkujeme všem, kteří i přes různá omezení dorazili, zvláště těm, kteří přišli v kostýmech. Moc nás to potěšilo a pevně věříme, že se všichni alespoň trošku pobavili.

foto: LU, Petr Marek, LMM, Markéta Balíčková, Simona Mangová

více fotografií ve fotogalerii

čarodějnice žiželice.jpg   čarodějnice hořetice 11.jpg   čarodějnice stroupeč.jpg

Žiželice                                                                 Hořetice                                                                Stroupeč