Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Stránka

Zprávy


V sobotu dne 8.12.2007 proběhla na kulturáku v Žiželicích mikulášská nadílka pro děti od 14.30.hod .
Byl připraven program ,který začal vystoupením historické šermířské skupiny EQUITES ,kterým děkujeme za pěkné vystoupení,děti i rodiče byla byly nadšeni.Dále celé odpoledne provázele skupiny Ventilky a pumpičky,která měla pro děti připravené soutěže,diskotéku.V 17.00 hod se děti dočkali příchodu mikuláše,anděla a čerta a začala mikulášská nadílka.Aby to dospělím nebylo líto,že neobdrželi mikulášský balíček,připravil pro ně obecní úřad na večer mikulášskou zábavu,kde se všichni dobře pobavili.Děkujeme všem účinkujícím a organizátorům za pěkné odpoledne a večer. Několik fotek z mikulášské nadílka je k nahlédnutí ve fotogalerii.

8. 12. 2007


Dne 2.12.2007 proběhlo na hřišti slavnostní rozsvícení vánočního stromu.Děti zazpívaly vánoční písně,dospělí se zahřávali svařáčkem nebo čajem.Vše proběhlo ve velmi dobré atmosféře.Pár fotek z této akce je k nahlédnutí va fotogalerii.

2. 12. 2007


Dne 9.9.2007 se uskutečnil 1.ročník závodu historických kol.Trasa vedla Žiželice -Hořetice -Stroupeč křižovatka -Žatec západ-vrchařská premie u Fousa-Žiželice.Závodu se zúčastnilo 10 závodníků.Všem se závody moc líbili a už se těší na další ročník.Fotky jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

9. 9. 2007


Dne 24. 8. 2007 se uskutečnilo pro děti soutěžení na koupališti v Žiželicích.Soutěžilo se v hodu gumovou rybkou do kruhu,v jízdě na kosatce a balónkové kouzlení. Hry se uskutečnily díky společnosti Sešlost.Fotky z této akce jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.


24. 8. 2007


Dne 18.8.2007 uspořádala ,,Sešlost"" výlet do Hřenska.Byla naplánovana prohlídka soutěsek,projíždka na lodičkách,prohlídka Hřenska.Počasí vyšlo,autobus byl plně obsazen zájemci o výlet,nálada dobrá.Všichni se vrátili z výletu v pořádku obohaceni o pěkné zážitky.Pár fotek je k nahlédnutí ve fotogalerii.

18. 8. 2007


Den 1.7.2007 se na hřišti v Žiželicích uskutečnil dětský den .Děti si mohly zasoutěžit např. skákání v pytlích,chytání ryb,hod na plechovky ,střelba ze vzduchovky.Dále pro děti byla připravena trampolína,jízda na koních,hasiči připravili pěnovou koupel.Celé odpoledne moderoval p. Fiala a děti se mohly vyřádit na diskotéce.Děkujeme všem ,kteří tuto akci připravili.Fotky z této akce ve fotogalerii

1. 7. 2007


V sobotu dne 16.6.2007 se uskutečnily ,,Hry bez plotů 2007" na hřišti v obci Žiželice,v jejichž pořádání se pravidelně střídají obce Mikroregionu Žatecko.Letos se her zůčastnilo 13 obcí mikroregionu.Obce vysílají 7 člené družstvo,které se utká v různých recesistických klání.Na celý den byl připravem bohatý kulturní program,který moderoval pan Martin Dejdar,dále vystoupili Peter Pacut,který imituje Fredy Mercuryho,bubenická show Jumping Drums,hadí žena a fakír,večer skupina Deep Purple revival a Ventilky a pumpičky.Ve 23.00hod byl připraven ohňostroj.Vyhrála obec Liběšice,domácí družstvo skončilo na druhém místě a třetí místo obsadila obec Staňkovice.Obec Žiželice zastoupená starostou Kvítkem Petrem velmi děkuje všem ,kteří se na přípravě této akce podíleli,hlavní poděkování patří hlavnímu partnerovi skupině ČEZ ,bez její podpory by se nemohl tak bohatý kulturní program uskutečnit.Foto ve fotogalerii.

16. 6. 2007


Dne 2.6.2007 proběhlo setkání současných i minulých občanů obce Hořetice na Kulturním domě v Žiželicích.Bylo rozesláno 120 pozvánek,adresáty dala dohromady paní Kubicová,která na nikoho nezapoměla.Účast na této akci byla opravdu veliká.Přijeli i občané až od Třeboně.Byl zajištěn kulturní program,a přestože bylo naplánováno ukončení této akce ve 22.00 hod., nikomu se domů nechtělo a zábava pokračovala až do 24.00 hod.

2. 6. 2007


Dne 1.5.2007 byla ozdobena a postavena májka na hřišti v obci Žiželice za asistence všech mužů z vesnice ,na strojení se podílely
všichni ze ,,Sešlosti".Několik fotek z této akce přinášíme ve fotogalerie.Dále proběhla zkouška na ,,Hry bez plotů",které v letošním roce pořádá naše obec dne 16.6.2007.Pár záběrů je také ve fotogalerii.

1. 5. 2007

Vystoupení,,Žížalek,, dočesná Žatec


V sobotu dne 2.9.2006 vystoupili na dětské scéně při dočesné v Žatci soubor,,Žížalky". Při vystoupení malých krokodýlků došlo k problému s hudbou,tak jim vystoupení nevyšlo jak si přáli,ale měli možnost vystoupení zopakovat a to bylo na jedničku.Po krokodýlcích vystoupil náš soubor s pompóny a vše se povedlo.
Pár fotek z tohoto vystoupení je ve fotogalerii.

7. 9. 2006
Zprávy

Stránka