Zájezd Vánoční dům Karlovy Vary - ZRUŠENO!!!

PRO MALÝ ZÁJEM ZRUŠENO!!!!

Rozloučení s prázdninami

soutěžeDne 29.8.2015 se v obci Žiželice pořádalo zábavné odpoledne pro děti zakončené stezkou odvahy.Bylo krásné počasí, děti se skvěle bavily a v přestávkách, kdy nesoutěžily, využili i místní koupaliště, aby se v horku osvěžily. Do některých soutěží se zapojili i dospělí a nutno podotknout, že si to užili. Za odměnu děti dostaly perníkové medaile od SDH Žiželice a sladkosti a drobnosti od Obecního úřadu Žiželice. Po setmění na odvážné čekala ještě stezka odvahy. Na každého, kdo prošel až do cíle, opět čekaly sladké perníčky a i v průběhu cesty byly děti za odvážnost a nebojácnost odměňované malými dárečky. Závěrem pak všichni obdrželi diplom za statečnost a svítící náramky.

Velký dík patří Obecnímu úřadu za finanční podporu a všem, kteří pomáhali s přípravou a průběhem -  a že jich nebylo málo :-)

15. 9. 2015 Zobrazit méně

Svatba