Zájezd Vánoční dům Karlovy Vary - ZRUŠENO!!!

PRO MALÝ ZÁJEM ZRUŠENO!!!!

Sranda bez plotů 2014

sranda    SRANDA    BEZ   PLOTU

V sobotu 14.6.2014 se uskutečnila v obci Bítozeves  již  14.ročník  ,, Sranda bez plotů“  - soutěžní klání obcí Mikroregionu Žatecko. Z naší obce bylo vysláno družstvo ve složení kapitánka Urbánková Lenka ,členové Urbánek Zdeněk, Urbánková Martina ,Slimáček Petr, Blacha Jan ,Janovec Marek, Odvárka Jaromír.Soutěžilo se v 6 disciplínách ,nakonec jedna soutěž ,,Dojení „  byla zrušena z důvodu špatně nastavených pravidel .Naše družstvo za velké fanoušků z obce ,bylo nás  tam asi nejvíce , se stále drželo na špici , ale přišla poslední soutěž ,kde se musely jíst uvařené a oloupané brambory a tam nastal kámen úrazu ,neboť jeden ze soutěžících pan Odvárka odmítl brambory konzumovat a ostatní členové družstva se sice hodně snažili ,ale byla znát ztráta jednoho soutěžícího ,který nekonzumoval , takže jsme vedení neudrželi a skončili na druhém místě za obcí Liběšice ,na třetím místě byla obec Holedeč. Děkujeme našemu družstvu za vzornou reprezentaci.Foto ve fotogalerii.

17. 6. 2014 Zobrazit méně