Ve Stroupči u klubovny jsme vyráběli čarodějnice, které jsme si rozvěsili po vesnici a tím ji zkrášlili😃😃 Bosorky 27.4. v sobotu po čarodějnickém průvodu v maskách spálíme v ohni.
Pro pěkné počasí nebylo kam chvátat a tak jsme si opekli špekáčky a spolu se až do večera příjemně pobavili
😊👍 Jaroslava Mangová za Okrašlovací spolekČarodějnice

Sranda bez plotů-Lenešice 2019

hrySRANDA  BEZ  PLOTU

V sobotu 15. 6. 2019 jsme se zúčastnili tradičních Her bez plotů, které se letos konaly v obci Lenešice.

Celá akce se odehrála ve stylu Párty. Po prvních dvou soutěžích jsme se drželi na 1-2 místě, pak se nám jedna soutěž malinko nepovedla, ale na druhou stranu pobavila neskutečné množství lidí :-D, a o to tady šlo především. S heslem - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se - jsme to v poslední soutěži nakonec dotáhli až na bednu.

Družstvo ve složení: Michal Makuka ml., Andrea Kočková, Martina Urbánková, Martin Oppel, Jakub Pastyřík, Jaromír Odvárka, náhradník, který nakonec musel také nastoupit – Miroslav Szambor a kapitánka Lenka Urbánková – vybojovalo krásné třetí místo, ze kterého jsme měli všichni upřímnou radost.

Tímto děkujeme nejen všem výše jmenovaným, ale také Obci Lenešice, za skvěle připravenou akci, a všem skalním fanouškům.

foto ve fotogalerii

19. 6. 2019 Zobrazit méně