Ve Stroupči u klubovny jsme vyráběli čarodějnice, které jsme si rozvěsili po vesnici a tím ji zkrášlili😃😃 Bosorky 27.4. v sobotu po čarodějnickém průvodu v maskách spálíme v ohni.
Pro pěkné počasí nebylo kam chvátat a tak jsme si opekli špekáčky a spolu se až do večera příjemně pobavili
😊👍 Jaroslava Mangová za Okrašlovací spolekČarodějnice

Setkání rodáků Stroupeč, Hořetice

rodáci

PÁTÉ SETKÁNÍ RODÁKU OBCE HOŘETICE A  TŘETÍ OBCE STROUPEČ

V sobotu 29. 09. 2018 se od 15.00 hod uskutečnilo setkání rodáků obcí Hořetice a Stroupeč v Kulturním domě v Žiželicích. Již od 14.30 hod se začali trousit první rodáci a v 16.00 hod byl již  kulturák plný, bylo přítomno asi 80 rodáků. Každý přinesl něco dobrého k jídlu a  stoly se prohýbaly pod obloženými mísami, dortíky.

Po úvodním přivítání všech přítomných starostou obce, následovalo udělení ,,Čestných občanství“ a poté předání upomínkových skleniček rodákům a přátel obce Hořetice a Stroupeč. Po projevech se rozjela volná zábava naplno, proběhlo společné focení, všichni přítomní si  měli co vyprávět. Od 17.00hod všem přítomným zahrála živá hudba, a kdo chtěl, si mohl zazpívat a zatancovat. Zábava trvala až do 1.00 hod.

Děkujeme všem, kteří s přípravou této akce pomáhali

10. 10. 2018 Zobrazit méně